Brak wystąpienia miesiączki po stosowaniu Duphastonu

Witam, mam 21 lat i problemy z miesiaczkowaniem, od zawsze. Zrobilam badania hormonalne, ktore wykazaly niedobor progesteronu. Dostalam Duphaston, ktory mam brac w 2polowie cyklu, jednak najpierw bralam ten lek, w celu wywolania miesiaczki (5 dni 2 tabl).Minely juz 2tyg od odstawienia, a miesiaczka sie nie pojawila. Czy powinnam powtorzyc branie Duphastonu?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przede wszystkim powinna się Pani zgłosić do lekarza prowadzącego w celu weryfikacji skuteczności terapii. Pozdrawiam.