Brak wystąpienia okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam niedawno odstawilam tabletki antykoncepcyjne wylykalam opakowanie do konca pojawilo sie krwawienie z odstawienia zawsze wspłózyjac zabezpeczenie stosowalam(prezerwatywa)nawet biorac tabletki i po ich odstawieniu tez zabezpieczalam sie ..okres sie nie pojawil czy moge byc w ciazy? czy to moze byc inna przyczyna braku okresu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak okresu nie musi oznaczać ciąży. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższej przerwie a ciąża zostanie wykluczona konieczna będzie wizyta u ginekologa.