Brak wytrysku i prawdopodobieństwo ciąży

8 dnia cyklu kochałam się ze swoim chłopakiem, nie doszedł we mnie ponieważ kiedy wyciągnął członka zajęło jeszcze sporo czasu zanim miał wytrysk. Od tygodnia nie mam okresu, za to mam wszystkie objawy na miesiączkę. Ból podbrzusza, wrażliwe piersi i ból kręgosłupa. Kilka dni miałam suchych a teraz bardzo małe uczucie mokrości z lekko białym wodnistym śluzem. Boję się, że podczas stosunku mógł wystąpić preejakulat. Jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? Raczej miałam dni nieplodne.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. 8 dzień cyklu to dzień potencjalnie płodny. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. W związku z powyższym nie można wykluczyć ciąży, choć zgadzam się, że prawdopodobieństwo wydaje się niewielkie. Proszę wykonać test ciążowy.