Brak wytrysku i spermy

Witam serdecznie, od pewnego czasu zauważyłem, że w czasie wytrysku z mojego członka nie wypływa nic poza tym co nawilża mojego członka, szczególnie przy masturbacji obserwuję, że czasem nawet nic nie wypływa. Martwi mnie to, bo jakiś czas temu miałem bardzo obfite wytryski, a teraz nic. Z tego też powodu nie uprawiam seksu, bo wstydzę się że będzie klops. Jeśli chodzi o wzwód nie zauważyłem jakichś zmian, jak się podniecę to jest ok, potrafi stać bardzo długo. Jedyny mój problem to brak wytrysku, utrzymuje się to już ok miesiąca. Proszę o jakąś poradę.

Witam! Opisany objaw sugeruje aspermię. Jest to sytuacja w której objętość ejakulatu nie przekracza 0,5 ml. To zjawisko może mieć wiele przyczyn, od odbycia zbyt dużej liczby stosunków w krótkim czasie poprzez urazy narządów płciowych do infekcji i stanów zapalnych jąder, najądrzy, pęcherzyków nasiennych. W związku z tym wskazana jest konsultacja urologiczna celem uzupełnienia wywiadu chorobowego, przeprowadzenia badania fizykalnego oraz zlecenia ewentualnych badań dodatkowych. Dopiero po ustaleniu ewentualnej przyczyny będzie możliwe zlecenie odpowiedniego leczenia. Zachęcam do wizyty u urologa. Pozdrawiam serdecznie!