Brak wytrysku u 16-latka

Witam Mam 16 lat i niedojrzewam ani niemam wytrysku w dodatku mam 165 wzrostu i waże 42kg Czy bede jeszcze dojrzewać i czy urosne chociaż 10cm ?
16 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji polecam wizytę u endokrynologa. Sprawa braku dostatecznego dojrzewania w tym wieku należy traktować poważnie. Proszę nie bagatelizować obecnego stanu.