Brak wytrysku u 23-latka

Witam. Mam pewien problem ponieważ mam 23 lata i nie mam wytrysku. Nigdy do takowego nie doszło zarówno podczas stosunków seksualnych jak i podczas masturbacji. Nie wiem czy to istotne ale mam dość kobiecy głos, broda nigdy mi nie urosła a owłosienie w miejscach intymnych oraz na nogach, rękach oraz pod pachami jest dość ubogie. Co mam z tym zrobić? Do jakiego lekarza lub lekarzy mam się udać? Prosiłbym o jakieś porady.

Niestety nie podał Pan wszystkich istotnych dla diagnozy seksuologicznej danych. Domyślam się, że skoro pisze Pan, że wytrysku nie ma podczas stosunków seksualnych- to podjął Pan już współżycie seksualne. Nie pisze Pan jednak, czy stosunki zakończone są orgazmem, czy też cierpi Pan z powodu anorgazmii. Co do kwestii wtórnych cech płciowych (owłosienie, głos) - jest do dość istotny objaw i wymaga diagnozy endokrynologinczej. Takie objawy, jak Pan podaje mogą wiązać się zarówno z chorobami przysadki, jak i gonad ( jąder), Nie wiadomo też czy Pana poziom hormonów płciowych ( m. in. testosteronu) jest prawidłowy- na te pytania odpowie endokrynolog. Z drugiej strony potrzebna jest konsultacja urologa, badanie USG jąder-pod kątem prawidłowości ich struktury oraz oceny struktur anatomicznych gdzie sperma jest wytwarzana i potem transportowana. Jeśli endokrynolog i urolog nie potwierdzą żadnych nieprawidłowości, wtedy należy udać się na konsultację do lekarza seksuologa