Brak wytrysku u chłopaka podczas stosunku

Witam. Mam problem związany z moim partnerem. Jesteśmy że sobą od jakiegoś czasu. Podczas zblizen na początku zawsze było dobrze każdy nasz stosunek kończyl się wytryskiem. Lecz w ostatnim okresie czasu mon chłopak go nie ma. Czym to może być spowodowane?

Dzień dobry!

Możliwych przyczyn jest wiele, zarówno o charakterze raczej medycznym, jak i o charakterze raczej psychologicznym. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Istotne, co na ten temat myśli, czuje, wie sam partner.

Pozdrawiam!