Brak wytrysku u partnera

dzień dobry...mam problem...w trakcie kochania się z moim partnerem on nie dochodzi,nie ma wytrysku...czasem nawet kochamy się przez 20 min.a on nic,a gdy się go o to pytam on mówi że to jego problem ,że to siedzi w psychice i na pewno nie jest to moja wina...i co ja mam o tym myśleć?

Dzień dobry!

Z różnych przyczyn mężczyzna może nie mieć wytrysku. Być może partner zna te swoje przyczyny - być może nie. Pytanie - czy chciałby próbować to zmienić? Zachęcam do rozmów.

Pozdrawiam!