Brak wzrostu wagi u 10-miesięcznego dziecka

Witam.Mam 10 miesieczna corkę,która od pół roku stoi praktycznie na wadz.W tym momencie wazy 7300.Do tej pory jest karmiona piersią,a rozszerzanie diety zaczełam jak kończyła 4 msc.Mleka modyfikowanego nie akceptuje wgl. Nie chce pić nic z butelki a jak już wypije to dosłownie pare kropelek, które kończy sie płaczem.Tak samo jest z obiadkami zje parę łyżeczek zupki jak i ziemniaczków z jakąś surówka i kotlecikiem i na tym koniec,dodając że muszę jej właczyć lub dac zabawkę.Co robic??

Renata GrzechociĹska

Brak przyrostu masy ciała powinien być diagnozowany u lekarza.