Brak wzrostu włosów a ich pielęgnacja

mam pewien problem który polega na tym ze 3 lat moje włosy nie rosną są ciągle do ramiona a bardzo chciałabym mieć chociaż trochę dłuższe stosuje różne odżywki maski ale nic nie dają również chciałabym stosować jakies witaminy na włosy ale nie wiem jakie już nie wiem co mam robić i co może mi pomóc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią zaburzenia wzrostu włosów wymagają wykonania podstawowych badań laboratoryjnych (przede wszystkim morfologii w kierunku anemii oraz TSH w kierunku zaburzeń funkcji tarczycy) oraz konsultacji dermatologicznej.