Brak wzwodu po 14. latach od ślubu

Witam Mam taki oto problem. Jestem 14 lat po ślubie i coraz częściej nie mam wzwodu gdy żona chce się kochać. Mówię jej że akurat nie mam ochoty że to on nie robi tego na rozkaz. Martwi mnie to że przy innej kobiecie wystarczy jeden przypadkowy dotyk i mam erekcję. W czym leży problem, czy zacząć brać jakieś środki?

Z Pana opisu wynika, że zanik wzwodu występuje sytuacyjnie najczęściej przed próbą kontaktu intymnego z małżonką. Nie wiem czy dobrze rozumiem Pana opis: "przy innej kobiecie wystarczy jeden przypadkowy dotyk i mam erekcję" - rozumiem, że utrzymuje pan kontakty intymne pozamałżeńskie i wówczas nie ma Pan trudności z erekcją? Jeśli tak, to Pana trudność w kontakcie z żoną ma podłoże psychogenne. W tym kontekście ważne są Pańskie przekonania na temat seksualnej atrakcyjności żony, ewentualne konflikty w związku oraz utrzymywanie w tajemnicy przed żoną faktu kontaktów seksualnych pozamałżeńskich. W celu dalszej diagnostyki (zamiast środków farmakologicznych) proponowałbym konsultację u psychoterapeuty lub psychologa-seksuologa.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
powinieneś się leczyć, wskazana wizyta u seksuologa lub urologa
pozdrawiam

Witaj!
W niektórych długotrwałych związkach wkrada się do sypialni nuda i rutyna, a nowe podniety dają właściwe podniecenie na które pan reaguje. Dlatego proszę przedyskutować z partnerką wprowadzenie nowości w waszym seksualnym związku lub proszę poszukać psychologa- seksuologa w swojej okolicy , ponieważ jest tu kilka przyczyn natury psychologiczno- seksuologicznej. Pozdrawiam