Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak wzwodu u 22-latka

Witam, mam 22 lat. Mój problem polega na braku wzwodu, mimo, iż odczuwam podniecenie, a czasami nawet mam ochotę eksplodowac mój penis nie działa. Jestem w związku od 2 lat. Kiedy się ostatnio spotkaliśmy pierwszego dnia byłem niesamowicie pobudzony i było fantastycznie. Jednak dzień przed wyjazdem po prostu zaniemogłem. Pieszczoty czy sex oralny w ogóle nie pomagał. Ten stan trwa około 15 dni. Mój penis podniesie się na parę sekund i opada, twardnieje jedynie przy orgazmie. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Przyczyną może być stres, także stres nieuświadomiony. Jeśli sytuacja się nie poprawi, warto udać się do psychologa lub seksuologa.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety