Brak wzwodu u osoby jeżdżącej na wózku

od 10 lat jezdze na wozku mam brak wzwodu co robic mam by byl wzwod ?

Dzień dobry!

Urazy rdzenia kręgowego mogą powodować (i często powodują) zaburzenia erekcji. Informacji na ten temat może udzielić np. Pański lekarz neurolog. Warto skonsultować się z lekarzem seksuologiem z kompletem aktualnych badań. Seksuolog oceni Pański stan zdrowia, bezpośrednie przyczyny zaburzeń erekcji oraz zaproponuje możliwe sposoby leczenia, np. farmakologiczne, zabiegowe itd.

Pozdrawiam!