Brak zachcianek i widocznego brzuszka w 12 tygodniu ciąży

Witam . Jestem w 12 tygodniu ciązy i troszkę sie niepokoje gdyz nie mam żadnych objawów ciązy ani tzw zachcianek .... Ponadto waze 78kg a moj wzrost to 1,75 jak na koncowke 3 miesiaca nie widac mi brzuszka ..kiedy zacznie mi widac brzuch?

Robert Markowski Ginekologia

To normalne, jest Pani dość wysoka. Myślę za 1-2 miesiące "brzuszek" może być widoczny. Brak zachcianek - to zbawienie a nie powód do zmartwienia.