Brak zainteresowań i problem ze zrozumieniem sensu

Moi rodzice asocjalni, ale tato wybudowal dom, mama zajecie w ogrodku. Ja nie interesowalam sie niczym, ani kwiatami, ani zadne hobby, moim hobby bylo chodzenie za rodzicami, patrzenie co robia. To nic jednak nie dalo, nie zapamietalam. Wiem, ze macie dosc. Ale co ja mam zrobic, jesli nie jestem dojrzala I nie moge tego zmienic, ktos wlozy mi do glowy slowa? ktos sprawi cud ze nagle bede wesola, zaradna, kumajaca dziewczyna? Jesli ja wogole nie lapie.

Może i cudu nie będzie i nikt Ci nie włoży Ci głowy do siana, ale dobry psychoterapeuta być może pozwoliłby Ci dostrzec w sobie pozytywne cechy i wartości których teraz zupełnie nie widzisz. A przede wszystkim pozwoliłby Ci zrozumieć że nie każda dziewczyna musi być wesoła, zaradna i kumająca po to aby być kochana, kochająca, a przede wszystkim szczęśliwa. Na swój, zupełnie indywidualny sposób. Nie masz hobby? trudno, nie każdy musi je mieć- to nie jest żaden wymóg. Być może przyjdzie czas kiedy coś Cię zainteresuje, kiedy odkryjesz w sobie pasję, a być może nigdy on nie nadejdzie. Ważne żebyś była sobą, bo jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna- dokładnie taka jaka jesteś :) Pozdrawiam, Monika