Brak zainteresowania dziewczyny i chłodne zachowanie

abyśmy zachowali nasze koleżeństwo, bo ono było dla mnie tak samo wazne. Że jest dla mnie wazna jako osoba, ze chce wiedziec co u niej i zawsze może na mnie liczyc. Ona teraz zachowala się tak, jakby nie zależało jej nie tylko na mnie, ale na naszej znajomości. Dzwonilem raz do niej spytac, czy jest na cos obrażona, ale zastawila się brakiem czasu. Nie chce jej idealizowac, ale znam ja troche i to dobra dziewczyna o bardzo dobrym sercu.

Dziewczyna daje sygnały mówiące o potrzebie zwiększenia dystansu i zmniejszenia intensywności kontaktu. Pan ma inne potrzeby. Pytanie czy da się to pogodzić? Często deklaracja chęci "zostania przyjaciółmi" jest rodzajem zdystansowania się bez konieczności skonfrontowania się z odmowa i wzięcia za nią odpowiedzialności. Zachęcam do przyjrzenia się Państwa relacji. A także przyjrzenia się Pana uczuciom- czy na dłuższa metę podobne zachowanie koleżanki przyniesie Panu więcej kosztów (w postaci cierpienia i poczucia odrzucenia) czy zysków(w postaci spotkań koleżeńskich).

Witaj,
ludzie niekoniecznie czują się szczęsliwi,gdy pełnią dla kogoś rolę "dobrej dziewczyny,o bardzo dobrym sercu".Tak więc ,w każdej ludzkiej relacji istnieje tenże fenomen,że jest ona możliwa tylko pod warunkiem,że zaspokaja potrzeby OBU STRON.Zachęcam,by spróbować się dowiedzieć,co chciałaby Twoja znajoma usłyszeć z Twojej strony/lub w ogóle od mężczyzny,przyjaciela itp/ i następnie,czy jesteś gotów,by takie potrzeby.
Ze swej strony zapraszam na ew."przećwiczenie"komunikacji ,która jest obecnie bez rezultatów,albo skorzystać z ofert treningów w tej dziedzinie.
Pozdrawiam serdecznie.