Brak zainteresowania ze strony innych

Dlaczego tak jest? Nie moge znaleźć chłopaka, nikt mnie nie chce, nie szukam desperacko miłości, wcześniej w ogóle nie chciałąm nikogo, nawet w internecie nikt nie zwraca uwagi na moje zdjęcia

Przyczyny mogą być różne. Jeśli jednak pragnie Pani zmiany, a także przyjrzeć się temu, co takiego się dzieje, co Pani robi takiego, że ma Pani trudności w relacjach, może warto spotkać się z psychologiem i popracować nad tym?

Witam,
nie odpowiem Pani na to pytanie, ponieważ mam zbyt mało informacji. Ale "słyszę" w Pani pytaniu niskie poczucie wartości. Warto skonsultować się z psychologiem, z psychoterapeutą, aby pomówić o swoich emocjach, myślach, potrzebach, poczuciu wartości. pomówić o swoich mocnych stronach, o tym za co się Pani lubi? Jest też nowa forma rozwoju osobowości - coaching, gdzie ustala Pani cel własnej pracy i pracuje nad jego osiągnięciem. Np: cel: chcę być atrakcyjna. Pytanie: Jak to osiągnąć? Co zrobię, aby być atrakcyjną: ...
życzę owocnej pracy