Brak zamka na zębie w aparacie ortodontycznego

Po 3 tyg noszenia aparatu ortodontycznego na dolnym łuku odpadł mi zamek z ostatniego zęba po lewej stronie, na wizycie ortodonta mi go przykleił lecz po wizycie przyjedzeniu znów odpadł, na kolejnej wizycie gdy powiedziałam o tym ortodoncie odpowiedział że nic się nie stanie jak nie będę tam miała zamka. Teraz jak patrze na swoje zęby przed lustrem widać że ten ząb różni się od pozostałych. Na tym zębie nie ma zamka a jest sam drut. Na górze na ostatnim zębie nie mam zamka i druta. Co robić ?

Witam.Jezeli ostatni zab/raczej 7/ nie potrzebuje przesuniecia,nie musi miec zamka/rurki,pierscienia/.Czasem mozna zmienic jego polozenie doginajac koncowke drutu.Pozdrawiam.