Brak zarodka i mdłości w 6 tygodniu ciąży

witam.ost.mies,mialam13pażdziernik,cykle 29 dni.beta hcg 10.11 45mIU a 12.11 84miU/ml.wizyta19.11 pech.-brak zarodka, wizyta 27.11 pecherzyk 13,2 mm urósl ale brak zarodka, chociaz lekaż mówi ze może widzi cialko żółte. Wg miesiaczki to byl 6ti4dz a wg pecherz 5tydzien i2 dzien, jak to jest w koncu? i czy isc na wizyte za tydzien czy za dwa?zdarza się ze na tym etapie nie widać? dodam ze bolą mnie tylko piersi, niskie cisnienie i tyle , czy to dobrze ? czytalam ze jak nie ma mdłosci to niedobrze

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na tym etapie ciąży może tak byc, że lekarz nie znajdzie zarodka. Bardzo ważna informacją jest uwidocznienie ciałka żółtego co wyklucza puste jajo plodowe. Rozbieżności między tygodniem ciąży policzonym a tym oszacowanym na podstawie obrazu usg roznirz nie powinny budzić obaw. Proszę zgłosić sie na kontrolne usg za 2 tygodnie. Odczuwanie mdłości jest osobniczo zmienne i o niczym to nie świadczy.

Pozdrawiam.