Brak zarodka przy widocznym pęcherzyku płodowym

witam,ostatnia miesiaczke mialam 26.01.14 wizyte u ginekologa 3.02.14-ktory stwierdzil ze jestem przed owulacja,wczoraj 3 testy ciazowe wyszly pozytywnie dzis pani dr stwierdzila ze widac pecherzyk plodowy malenki 0.31mm martwi mnie ze nie widac zarodka nie wiem jak to interpretowac.

Robert Markowski Ginekologia

Jest "wczesny" pęcherzyk ciążowy. Zarodek powinien się pojawić za ok. 3 tyg.( może być widoczny nieco wcześniej). Trzeba zaczekać.