Brak zarodka w piątym tygodniu ciąży

W piatym tygodniu ciaxy (wg badania beta hcg ) na usg nie bylo w ogole widac ciazy zadnego zarodka itp? Czy to moze oznaczac jakies nieprawidlowosci? Ide do lekarza dopiero za 3 dni i boje sie ze cos jest nie wporzadku

Musi Pani czekać na kontrolną wizytę, nie da się na tym etapie nic więcej powiedzieć. Jedynie można monitorować przyrosty betahcg z krwi.