Brak zarostu i meszek na twarzy u 18-latka

Witam, Mam pytanie dotyczące owłosienia. Jestem 18 letnim chłopakiem, nie mam własciwie zarostu na twarzy(meszek pod nosem i na bokach twarzy ktory gole raz na tydzień) chciałbym wiedzieć czy jest to normalne gdyż koledzy w moim wieku posiadają już dość gęsty zarost oraz czy w przyszłosci mam na taki szanse. Dodam że owłosienie normalnie występuje w okolicy łonowej i pod pachami. Na rekach i nogach jest umiarkowana ilość.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
dużo zależy od koloru i siły włosów- jeśli jest Pan blondynem zarost może być delikatniejszy i mniej widoczny. Jeśli nie ma Pan zaburzeń dojrzewania płciowego- proszę spokojnie poczekać, w przyszłości na pewno się pojawi.