Brak zarostu i pojedyncze włoski na podbródku u 22-latka

Mam 22 lata i nie mam zarostu, jedynie pojedyncze włoski na podbródku i rzadkie wąsy. Czy to jest normalne? Domyślam się, że wpisuje się to w jakieś normy, jednak 99% mężczyzn w moim wieku ma zarost. Nie ukrywam, że jest to dla mnie źródłem kompleksów. Gdzie mogę szukać pomocy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki stan może być jak najbardziej prawidłowy. W razie wątpliwości proszę o kontakt ze swoim lekarzem rodzinnym.