Brak zarostu, mały penis i młody wygląd

Witam. Mam 18 lat, brak zarostu, bardzo młoda twarz, penis małych rozmiarów, smukła sylwetka. Nie czuje się męsko. Nigdy nie miałem trądziku ani nie czułem nigdy żebym miał mutacje. Poziom testosteronu wyszedł prawidłowo. Może udał bym się do endykrologa? Czy mój problem zniknie? A mozę zrobię jakieś badania, lecz jakie? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę dodatkowo oznaczyć sobie testosteron wolny we krwi, poziom PRL, LH, FSH oraz estradiolu. Warto skontaktować się z endokrynologiem, który po zbadaniu Pana i dokładnej ocenia wyników badań w razie potrzeby zaleci panu dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz