Brak zarostu u 21-latka

Witam. Mam 21 lat i mam problem ponieważ nie rośnie mi zarost. Jedyne co to tzw. dziewiczy wąsik, taki delikatny ledwie widoczny. Żadnych grubych włosów niestety nie mam i martwię się czy to normalne. W innych miejscach włosów nie brakuje, a na twarzy owszem. Moi rówieśnicy mają już tak bujny zarost, że niektórzy dorośli mężczyźni mogliby pozazdrościć, a ja nic. Co może być przyczyną tego? Czy to należy jakoś leczyć, przyspieszyć, czy nadal cierpliwie czekać? Dziękuję z góry oraz pozdrawiam!

Witam! Rodzaj i jakość zarostu jest sprawą dość indywidualną, na którą w zasadzie nie mamy wpływu. Jeśli owłosienie w pozostałych partiach ciała jest prawidłowe i nie ma Pan problemów z erekcją czy osłabionym libido nie ma powodów do niepokoju.