Brak zaufania do chłopaka

witam mam pytanie dotyczace mojego chlopaka jestesmy ze soba dopiero od 4 miesiecy i wszystko ukladalo sie dobrze ale juz po miesiacu odkrylam ze utrzymuje on kontakt ze swoja byłą dziewczyną, kocham go i czuje ze to na prawde cos wyjatkowego ale od tego czasu nie potrafie mu zaufac staram sie ale caly czas mam przeczucie ze nie jest ze mna szczery. Czuje ze niszczy mnie to od srodka bo nie potrafie byc szczesliwa, nie wiem czy moje przeczucia to tylko wmawianie sobie czy cos sie za tym kryje?

A trwanie w niepewności, podejrzeniach, czy domysłach może podkopać zaufanie, a to z kolei bardzo niszczy relację. Szczególnie, że domysły mogą nie być prawdziwe, a jasna, szczera komunikacja zwiększa szanse realizacji potrzeb i oczekiwań.

Witam. Najważniejsze w związku to zaufanie i szczere rozmowy ze wzajemnym zrozumieniem. Warto więc otwarcie wyrazić swoje obawy w rozmowie z partnerem. Może poznać tę byłą, spotkać się we troje. Wyczuje wtedy Pani co się dzieje, a przede wszystkim to co nieznajome i tajemnicze, przestanie tym być. Powodzenia