Brak zaufania do męża pracującego za granicą

Witam nie wiem czego ale nie mogę zaufać mężowi od roku jest zagranicą i sie strasznie klucimy nie możemy dojść do zgody czy on mnie zdradza i ma inna kobietę mówi że mnie kocha ale mam przeczucie że coś jest nie tak

Witaj ! Jako terapeuta pracuję z ludźmi ( i kobiety i mężczyźni) często wyjeżdżającymi i przebywającymi po kilka miesięcy za granicą i nie trzeba od razu myśleć ,że partner musi zdradzać . Natomiast proszę się zastanowić, jakie tematy wywołują kłótnie i sprzeczki. po prostu je spisać - oczywiście każdy oddzielnie ( Pani I partner ) i albo samemu , albo z psychologiem je przedyskutować. Takie na zimno, po zdystansowaniu się opowiedzenie co mnie boli może wam pomóc i teraz i później. Pozdrawiam

Pytanie też skąd bierze się tak intensywna zazdrość? Być może z braku pewności siebie, poczucia wartości, a także z trudności w zaufaniu, bliskości, poczuciu bezpieczeństwa, być może z jakiegoś wcześniejszego zranienia w tym obszarze? Może warto by spotkała się Pani z psychologiem i popracowała na przyczynami zazdrości (które mogą okazać się wierzchołkiem góry lodowej), zmieniła się i mogła pozwolić sobie na bliskość połączoną z zaufaniem.

Witam
Długa rozłąka jest na pewno dla Pani trudna do zniesienia.. Nie mogę z Panią polemizować na temat " przeczuć", ale często wynikają one z własnych lęków, niepewności, tęsknoty. Na pewno podsycanie w sobie przekonania o zdradzie męża nie pomaga ani Pani, ani mężowi - wręcz wpływa niszcząco na Wasz związek.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak