Brak zaufania do męża uzależnionego od marihuany

mam maza ktory jest uzalezniony od marihuany czekamy na wizyte u psychologow ja jednak w dzien w dzien sie boje sprawdzam zanikam od stresow wypalam sie boje sie wieczorow do tego ten wiezel u corki placze czesto w nocy nie moge spac nie ufam mu nie wiem jak z nim rozmawiac bo sam mowi ze woli od specjalisty uslyszec cokolwiek bo moje informacje go nieobchodza bo pali bo lubi krzywdy mi tym nie robi odstresowoje sie i ze miliony ludzi pali i niedlugo w spozywczym bedzie mozna kupic.prosze odpisa

Witam. Osoba uzależniona, która nie widzi problemu, z niego nie zrezygnuje. Pani proponuje zadbać o dobro swoje i swojej córki. Z Pani opisu sytuacji, że Pani jak i córka bardzo cierpicie z tego powodu. Odbija się to na Waszym zdrowiu psychicznym. Proponuje Pani, aby wraz z córką zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa.