Brak zaufania do partnera a oświadczyny

Witam. Jestem z facetem od 2 lat i 6 miesiecy. Pol roku temu oswiadczyl mi sie a ja dalej mam problem aby mu zaufac. On ciagle mi powtarza ze tylko mnie kocha , ze ja jestem dla niego najwazniejsza i najpiekniejsza lecz mimo wszystko ja dalej jestem zazdrosna ze znajdzie sobie inna. Co mam robic ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prosze spróbować zaufać partnerowi i kochać go. Pozdrawiam

Witam, jest Pani jeszcze bardzo młoda być może nieufność wiąże się z brakiem dojrzałości do małżeństwa. Sugeruję poczekać jeszcze z tak poważnymi decyzjami i po prostu cieszyć się miłością, którą ona Panią obdarza. Czas często weryfikuje siłę uczucia i wierność partnera i wiele innych rzeczy, w wieku 18 lat może Pani dać sobie sporo czasu na nabranie pewności czy to właśnie ten jeden jedyny. Pozdrawiam