Brak zaufania do życia i niska samoocena

Ból, strach, wstyd. Panowały one nade mną dzieciństwo i całe dorosłe życie. Powodowały wiele błędów, takich jak np. brak zaufania do życia! Nie potrafię mówić o swoich prawach, gdyż je łamano. Przykład z ostatnich dni: mój ojciec zlekceważył mój płacz i...zajął się swoim laptopem! Jestem dzieckiem alkoholiczki,a tata choruje psychicznie. Osierocona byłam praktycznie większość dzieciństwa. Nie potrafię bronić wlasnego zdania, co jest kłopotliwe w życiu prywatnym, a może i w pracy - dlatego nie pr

Witam,
prawdopodobnie poprzedni wpis jest od Pani również,więc ponawiam propozycje:proszę zapisać się na wizytę do psychologa/psychoterapeuty/indywidualnie na początek,a następnie być może do grupy wsparcia DDA.
Pozdrawiam ponownie.