Brak zaufania i zazdrość po zdradzie partnerki z najlepszym przyjacielem

Witam. Partnerka mnie zdradziła ze swoim najlepszym przyjacielem. Przez ostatnie pół roku nie układało się nam. Uważam też ze to moja wina bo dość drastycznie ja zaniedbywalem. Przespala się z nim po pijaku. Niby do tego nie miało dojść ale się stało i ze żałuję. Nie mam do niej zaufania za grosz choć się staram. Jestem zazdrosny, mamy skłonności do kontrolowania, obserwowania. Między nami jest teraz raz źle raz dobrze. wybucham agresja

Dzień dobry!

Zdrada często jest przyczyną dużego kryzysu w związku - ale może być także objawem kryzysu, który istniał już wcześniej.
Niestety, udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego i skróconej porady.
Zachęcam do rozmowy z partnerką oraz wspólnej dyskusji nad podjęciem konsultacji partnerskiej/ psychoterapii.

Pozdrawiam!

Zdrada jest trudnym tematem i radzenie sobie z nią może przysparzać wielu trudności. Jeśli nie jest Pan w stanie wyzbyć odruchów zazdrości oraz zależy Pani na utrzymaniu związku, sugeruję konsultację z terapeutą zajmującym się problemami par.

http://www.gabinetzmian.pl