Brak zawiązków zębów dwójek

Witam,moja córka (15 lat) nie ma zawiązków zębów dwójek górnych jedynki są lekko oddalone od trójek ale i tak nie estetycznie to wygląda.Mamy umówioną wizytę na za tydzień ale kompletnie nie wiem czego się spodziewać i w jakiej cenie :( Jakie są sposoby na piękny uśmiech bez zawiązków dwójek i w jakiej cenie ? Oraz czy to boli ? przez jaki okres czasu może się to ciągnąć ?

Alternatywą jest "zastąpienie" dwójek trójkami - przesunięcie i zmiana ich kształtu.