Brak zrostu dziąsła po ekstrakcji szóstki

Witam,Cztery miesiące temu usunięto mi wrośniętą w podniebienie 5 (dość ścisło między 4 a 6). Miesiąc temu musiałam tę 6 usunąć (na skutek złego leczenia, chirurg uznał to za ciekawy przypadek leczenia...). W tzw. międzyczasie po 5 suchy zębodół. Teraz po tej 6 tj. po miesiącu od ekstrakcji, nadal mam sporą dziurę, dolegliwości bólowych brak.. Pytanie, czy to prawidłowa sytuacja, że dziąsło jeszcze nie zarosło?

Witam, prawidłowa, biorąc pod uwagę, że kość goi się około 8 tygodni. Uważam, że nie ma Pani na razie powodów do zmartwienia, wkrótce zębodół ładnie się zagoi. Pozdrawiam