Brak zrostu po 8. tygodniach od złamania V kości śródstopia bez przemieszczenia

Witam, 8 tygodni temu złamałem V kość śródstopia bez przemieszczenia (złamanie na ok 2 cm). Przez 5 tygodni miałem nogę w gipsie, po zdjęciu okazało się że nie było pełnego zrostu.(pozostało ok 5 mm) Przez 3 tygodnie miałem dalej nie obciążać nogi po kolejnym zdjęciu kontrolnym okazało się że jak zrostu nie było tak dalej nie ma, nawet odrobinę nie polepszyło się.. czy czasem nie będzie konieczna operacja..?

podstawowe pytanie brzmi czy Pana boli stopa? Jeśli tak to można rzeczywiście podjąć próbę rehabilitacji. Jeśli okaże się nieskuteczna zastosować leczenie operacyjne. Jeśli stopa nie boli należy chodzić z pełnym obciążaniem kończyny.