Braki emocji i uczuć oraz obniżone libido

Wypiłem całe piwo , nagle na drugi dzień zaczeła mnie głowa boleć , jak oglądam film , takjakby mnie ten film nie interesował ,mam jakie brak emocji i uczuc , tak jakbym miał pustkę w głowie , nie wiem czy to przejdzie , seks mi został obniżony ,czy ktos się spotkał z takim problemem

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam!

Witam,
zachęcam Pana do konsultacji z lekarzem. Postawienie stosownej diagnozy jest podstawą do proponowania oddziaływań, ewentualnego leczenia. Ważne jest w związku z tym zebranie stosownych informacji w oparciu o pogłębiony wywiad. Ten ostatni może być przeprowadzony jedynie w indywidualnym kontakcie
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl