Brązowa galaretowata wydzielina po odejściu od tabletek antykoncepcyjnych

witam przestałam brać tabletki antykoncepcyjne w lutym , co jakiś czas pojawia się u mnie brązowa galaretowata wydzielina ,nie może to być miesięczka bo maiłam ją 2 tygodnie temu. Obawiam się ze to może być coś złego . proszę o odpowiedz czy mam sie nie denerwować

Zdecydowanie proponuje udać się na wizytę, a jak nie to przynajmniej zrobić biocenozę pochwy.
Pozdrawiam Chęciński Paweł