Brązowa wydzielina a starania o dziecko

Panie doktorze ostatnia miesiączkę miałam 12.01. Cykle ma 27 dniowe, od 3.02 miałam lekkie krwawienie, które zmieniło się w plamienie w kolorze ciemno brązowym. Dzisiaj czyli 6.02. jest tej wydzieliny odrobinka i ma kolor jasno brązowy, przeważnie przed miesiączką miała na odwrót czyli najpierw lekko brązowe przechodzące do ciemno brązowego wydzieliny było zawsze coraz wiecej aż do wystapienia miesiączki. Dodam, że staramy się z meżem o dziecko mam 36 lat. Co mogą oznaczac takie objawy?

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Zaburzeniami hormonalnymi, infekcją lub innymi. Jeżeli objaw Panią niepokoi lub będzie nawracał w kolejnych cyklach proszę udać się do ginekologa.