Brązowa wydzielina, czy jestem w ciąży?

Spóźnia mi się okres. Wczoraj wieczorem pojawiła mi się brązowa wydzielina, myślałam, że to okres ale zanikło, a miesiączkę miałam regularnie.
Dodam też, że zapomniałam wziąć tabletki dzień po tym jak współżyłam z chłopakiem.
Czy mogę być w ciąży? Aha i zrobiłam test który wyszedł negatywny ...pomocy.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pominięcie tabletki może spowodować nieskuteczność antykoncepcji. Jeżeli jednak test wykonała Pani co najmniej dwa tygodnie po zbliżeniu, to ciążę można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć. Jeśli jednak krwawienie nadal nie będzie się pojawiać, powinna Pani wykonać kolejny test przed rozpoczęciem kolejnego opakowania tabletek. Nie wolno przyjmować doustnej antykoncepcji bez wykluczenia ciąży!

Pozdrawiam serdecznie.