Brązowa wydzielina - czy może oznaczać ciążę?

23/24.01 skończył mi się okres. 25 zdarzył się stosunek płciowy bez zabezpieczenia,a po 3 dniach wystąpiły brązowe plamienia, które zdarzały mi się również podczas okresów. Miesiączki mam nieregularne, przez duży stres w ciągu ostatniego roku. Często powstają mi pęcherzyki, które pękają, przez co mam duże bóle oraz często zdarzają się różnego typu wydzieliny, od żółtych brzydko pachnących do brązowych, gęstych mazi. Moja mama miała nadżerkę i moje siostry również ją mają. Jednak czy plamienie brązowe po stosunku może oznaczać ciążę? Po 2,5 tyg zrobiłam test płytkowy i wyszedł negatywny. Jednak nieco przytyłam i zauważyłam, że moje sutki są bardziej wrażliwe, niż zwykle przed okresem. W tej chwili miesiączka się spóźnia.

Witam serdecznie,
Wynik testu ciążowego należy uznać za wiarygodny. Dlatego ciąża w zasadzie jest wykluczona.
Jeżeli plamienie/krwawienie pojawia się po stosunku może być objawiem nadżerki szyjki macicy. Inną przyczyną plamień po miesiączce mogą być m.in. polipy, stany zapalne dróg rodnych, torbiele jajników. Ponadto niepokoi obecność patologicznej wydzieliny z pochwy oraz nieregularne cykle. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa, aby wyjaśnić przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam