Brązowa wydzielina i brak okresu

Bardzo proszę o poradę...ostatnią miesiączkę miałam 19 grudnia 2013 r., trwała ona około 6-7 dni. 31 grudnia współżyłam z chłopakiem, ale on nie "doszedł" we mnie. Następnie 4-5 stycznia byłam osłabiona, pobolewał mnie brzuch "tak jak na okres" oraz miałam brązowe plamienia. Wszytko to trwało jeden i jak do tej pory się nie powtórzyło. Moje cykle są dość długie i trwają od 31-33 dni. W lipcu miałam incydent związany z białą, serowatą wydzieliną, który powtórzył się trzy miesiące temu.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę, sugeruję wykonać test ciążowy.