Brązowa wydzielina i nieprzyjemny zapach z pochwy

Niedawno skończył mi się okres, na początku myślałam że to dlatego z pochwy wydziela się brązowa wydzielina, ale już kolejny dzień jest to samo. Bardzo mnie to martwi boję się, że jestem na coś chora....

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Plamienia po miesiączce mogą być spowodowane wieloma przyczynami np. stanami zapalnym dróg rodnych, polipami, torbielami jajników.
Aby to wyjaśnić konieczna jest wizyta u ginekologa. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badnia ginekologicznego.
Pozdrawiam