Brązowa wydzielina i spóźniający się okres - dlaczego tak się dzieje?

Witam. Okres powinnam dostać około 2 sierpnia, jednak do tej pory go nie dostałam. Od 22 do 25 lipca pojawiła się brązowa wydzielina. Dodam, że w poprzednim miesiącu też miałam tę brązową wydzielinę i też 3 dni po tym, jak okres spóźnił mi się tydzień i był bardzo bolesny. W kwietniu miałam usuwaną nadżerkę. Na kontroli po usunięciu nadżerki miesiąc temu u ginekologa lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze i wszystko się tam ładnie wygoiło. Powiedziałam doktorowi o tej wydzielinie i że okres spóźnił mi się, ale on odpowiedział, że to nic. Jednak w tym cyklu się to powtórzyło. Dodam również, że okres mialam zawsze regularny. Objawy jak przed okresem mam, bolą mnie piersi. Proszę o odpowiedź. Co mi może dolegać? Co może oznaczać ta wydzielina i dlaczego spóźnia mi sie po niej okres? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

By móc udzielić Pani bardziej precyzyjnych wskazówek brakuje takich danych, jak sposób w jaki ta nadżerka została rozpoznana (wynik cytologii?) i jak konkretnie ją leczono, pani wiek, przyjmowane leki. Niezbędne jest także ponowne badanie ginekologiczne.

Myślę, że w tym przypadku najwłaściwszym postępowaniem będzie zasięgnięcie opinii innego niż dotychczasowy, lekarza  ginekologa.