Brązowa wydzielina pod koniec miesiączki

10 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem bez gumki, lecz nie spuścił się we mnie i to był mój pierwszy raz. Po 3 dniach dostałam okres i trwał normalnie 5 dni, ale teraz mam brązową wydzielinę i nie wiem dlaczego.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Brązowa wydzielina może występować pod koniec miesiączki. Jeżeli wystąpiłą ona po raz piewszy, a brązowe plamienie poza miesiączką będzie się powtarzać, należy udać się do lekarza ginekologa, który zdiagnozuje przyczynę (nadżerka, polip). Wydzielina ta raczej nie ma związku z odbytym stosunkiem.

Pozdrawiam serdecznie!