Brązowa wydzielina przed miesiączką a ciąża

mam lat 18, kochałam sie z chłopakiem w czasie okresu 4dniu, i on doszedł spuścił sie do środka. Na drugi dzień okresu nie miałam. a po za tym przed okresem miałam plamienie brązową wydzieliną i po okresie tak samo.. Czy moge zajść w ciąze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży istnieje. Nawet jeśli współżyła Pani z partnerem w czasie dni teoretycznie niepłodnych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę zatem wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.