Brązowa wydzielina, wymioty i mdłości, bóle podbrzusza

mam 18 lat i od kilku dni zauwazylam brazowa wydzieline, okres mialam w maja,dwa dni temu w nocy strasznie mnie mdlilo, z ranazwymiotowalam,tego doszly dziwne klucia,okolice pepka, prawego i lewego boku podbrzusza,nie moglam jesc,strasznie mnie mdlilo, gdy probowalam cos zjesc zwymiotowalam, pozniej doszla goraczka, a na sam koniec biegunka, pozniej zrobilo mi sie troche lepiej, ale ogolnie dlaje czuje sie taka 'zmulona' nudnosci nie przeszly mi do konca, jak mysliscie co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś zatrucie pokarmowe? infekcja? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.