Brązowa wydzielina z krwią i obrzmiałe piersi

Od 10 dni mam brązową wydzielinę czasem z krwią. Nie miałam przed tym okresu miesiąc. Mam obrzmiałe piersi. Ustało to na 2 dni, a gdy założyłam stringi zaczęło się to znowu. Czym to może być spowodowane? Pomocy.. :(
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie brązowej wydzieliny z krwią może mieć wiele przyczyn. Niektóre z nich to zburzenia hormonalne, infekcja czy zmiany w obrębie macicy (nadżerki, polipy). W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.