Brązowa wydzielina z piersi a wynik USG

Brązowa wydzielina z piersi a intrepretacja wyniku USG Witam mam 30lat i jestem bardzo za niepokojona Mam brązowy wyciek z prawej piersi natomiast z lewej przezroczysty zrobiłam usg piersi Wynik:Piersi o budowie gruczołowej gęstej uwidoczniono poszerzone gruczoły mlekowe.Doły pachowe wolne Wskazana konsultacja w Poradni Chorób Piersi Terminy są bardzo odległe mam wizytę dopiero w 214 roku proszę o rady ;

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna Pani oznaczyć poziom prolaktyny we krwi i skonsultować się z endokrynologiem. Do lekarza tej specjalności można uzyskać skierowanie od lekarza rodzinnego.