Brązowa wydzielina z pochwy a ryzyko ciąży

Z chłopakiem współżyłam 7 dni temu i pojawiła się brązowa wydzielina z pochwy. On nie doszedł we mnie, ale parę godzin wcześniej doszedł po za moim organizmem. Czy możliwe , że jeśli jego członek dostał się do mojej pochwy to jestem teraz w ciąży?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę w opisanej sytuacji. Fakt plamienia/wydzieliny ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza ew. ciąży.