Brązowa wydzielina z pochwy i trądzik na twarzy

Witam! Ostatni okres miałam w dniach 3.01 - 7.01. Dziś zauważyłam, że mój śluz jest brązowawy, do tego pojawiły się pryszczyki na twarzy (jak przed okresem). Dodam, że ostatnio dużo się uczę, nieregularnie sypiam (w dni wolne do 10h, w tygodniu zdarza się że około 5h), jestem zestresowana zbliżającą się sesją. Czy ten śluz i pryszcze mogą być skutkiem wymienionych czynników? Nie występują u mnie żadne inne objawy/nieprawidłowości itp. Proszę o odpowiedź.

Witaj!

każda wydzielina z pochwy- jeśli nie jest to krew miesiączkowa powinna skierować kobietę do ginekologa, ponieważ wczesne rozpoznanie jakichkolwiek nieprawidłowości daje nam szybsze usunięcie problemu jaki mamy. Możesz także poobserwować swój organizm i zaczekać do następnego cyklu. Pozdrawiam