Brązowa wydzielina z pochwy: jaki może być powód?

W zeszłą środę dostałam miesiączkę w terminie (ostatnim razem stres związany ze studiami spowodował dość spore opóźnienie). Krwawienie nie było zbyt obfite, nie czułam się również bardzo źle. Dziś zauważyłam, że na podpasce mam ślady brązowawej wydzieliny. Czy to normalne? Dodam, że współżyłam już z chłopakiem i zabezpieczaliśmy się.

Witam serdecznie!
Plamienie międzymiesiączkowe nigdy nie jest objawem fizjologicznym. W pierwszej kolejności proponowała powinna Pani wykonać test ciążowy. Jeżeli wynik testu będzie negatywny, proponowałabym poobserwować się w trakcie całego miesiąca. Powtórne wystąpienie krwawienia jest wskazaniem do wizyty u ginekologa.
Pozdrawiam.